YDT ÖZEL DERS

Boğaziçi ya da Bilkent Üniversitesi mezunu hocalardan YDT’ye hazırlık birebir özel ders almak istemez misiniz? İngilizce hocalarımızın tamamı Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olup Yurtdışı tecrübesi bulunmaktadırlar. YDT özel dersini Manisa Özel Ders’ten alın fark yaratın.

Yabancı Dil Testi YDT Nedir?

Eskiden LYS-5 olarak yapılan sınavın yeni sistemdeki adı Yabancı Dil Testi yani kısa hali ile YDT olarak adlandırılmaktadır.  Adaylar YDT’ye 5 farklı dilden girebilirler. Bunlar; İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca ve Arapçadır. Adaylar bu 5 dilden sadece bir tanesinin sınavına girebilirler.

“2019 YDT sınavı ne zaman yapılacak? ya da Sınav kaç dakika sürüyor ve kaç soru var?” gibi sorulara gelecek olursak söz konusu YDT’de toplam 80 soru bulunmakta olup sınav süresi 120 dakikadır. 2019 yılında YDT 16 Haziran 2019 tarihinde yapılacaktır.

2019 Yılında YDT Puanımın Hesaplanabilmesi için Kaç NET Yapmam Gerekiyor?

ÖSYM Yabancı Dilde puan hesaplanmasına yönelik sistemde değişikliğe gitti ve YDT puanınızın hesaplanabilmesi için artık Temel Yeterlilik Testinden TYT 150 puan ve üzeri almanız ve TYT’de Matematik veya Türkçe testinden de en az 0,5 net (Türkçe veya Matematik testlerinin herhangi birinden yapmanız yeterlidir) yapmanız gerekmektedir. Ayrıca Ybancı Dil Yeterlilik kısmında da en az 0,5 net yapmanız puanınızın hesaplanabilmesi için gereklidir. YDT’ye giren adayların Alan Yaterlilik Testine AYT girmelerine gerek olmamakla beraber talep etmeleri halinde sınava girebilirler.

Manisa’da YDT Özel Ders Nereden Alınır?

Manisa Özel dersin İngilizce hocaları alanında oldukça tecrübeli olup müfredattaki ve sınavlardaki değişen konuları sürekli takip ederek öğrencilerini en güncel bilgiler ışığında YDT’ye hazırlar aynı zamanda eğitim koçluğu hizmeti vererek hem sınav hakkında bilgilendirirler hem de gerekli takipler yapılarak sınava hazırlarlar.

Aynı zaman Manisa Özel Dersin hocaları yurt dışında kalarak İngilizce pratiklerini oldukça geliştirmişlerdir. Piyasadaki bir çok öğretmenden İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum lafını duyabilirsiniz. Ancak Manisa Özel Dersin yurt dışı deneyimli hocaları ile bire bir pratik ve İngilizce konuşmak artık hayal değil.

Hocalarımız sizleri hayalinizdeki bölümlere ulaştırmak için özverili bir şekilde çalışırlar ve YDT sınav taktik ve teknikleri konusunda sizleri bilgilendirirler. YDT özel ders, YDT kursu, Manisa YDT özel ders, YDT Özel ders Manisa, Manisa YDT Kursu, Manisa İngilizce Kursu, MAnisa YDT hazırlık kursu, Manisa YDT dersanesi, YDT birebir ders, YDT nedir? YDT Ne zaman? Birebir yat dersi, Manisa’nın en iyi YDT kursu, Manisa’nın en iyi Ingilizce kursu, Manisa’nın en iyi Ingilizce öğretmeni