Üniversite Özel Ders

 

Liseyi bitirdikten sonra öğrencilere bir rehavet çöker ve genellikle ilk yıllarda derslerde bocalamaya başlarlar. Çünkü uzun dönemli bir üniversite sınavına hazırlık süreci sonrasında öğrencilerde bir bıkkınlık oluşmaktadır. Ayrıca öğrenciler üniversiteye bir kapak atalım da gerisi bir şekilde biter mantığıyla hareket etmektedirler. Ancak söz konusu durum hiç de öyle olmamaktadır. Aksine çoğu zaman üniversiteye girişten bile fazla çalışmak durumunda kalabiliyorsunuz. Çünkü öğrenciler üniversitede birden çok farklı alanlarda ve çok fazla sayıda bir bilgi bombardımanına maruz kalabiliyor.

Manisa Özel Dersin uzman hoca kadrosuyla Celal bayar Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Katip Çelebi Üniversitesi öğrencileri için Mikro iktisat, Makro iktisat, İktisata Giriş I, İktisata Giriş II, Ekonometri, İstatistik, Matematik, İktisat için Matematik, Genel Muhasebe, İşletmeye Giriş vb birçok ders için bire bir özel dersleri bulunmaktadır. İsterseniz derslerimizi küçük gruplar halinde de verebiliriz.

Özel ders hocalarımız yaklaşık 9 yıllık özel ders deneyimine sahip olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. Çünkü Üniversite derslerini veren hocalarımızın tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. Dersleri ister Türkçe ister İngilizce olarak anlatmaktadır.

Ayrıca ödevleriniz konusunda da gerekli yardımlar yapılmaktadır. Verilen ödev kağıtları ya da dönem ödevi tarzındaki ödevleriniz de Manisa Özel Ders kalitesiyle sizlere yapılmaktadır.

Dersleri isterseniz evinizde, isterseniz okul kantini , kütüphanesinde veya kafede alabilirsiniz.

CBÜ özel ders, cbü iktisat özel ders, cbü iktisata giriş özel ders, cbü muhasebe özel ders, cbü genel muhasebe özel ders, cbü işletmeye giriş özel ders, cbü istatistik özel ders, cbü ekonometri özel ders, iktisata giriş özel ders, ekonomiye giriş özel ders, muhasebe özel ders, genel muhasebe özel ders, ekonometri özel ders, istatistik özel ders, işletmeye giriş özel ders