Ortaokul Matematik Özel Ders

Öğrencilerin ortaokul eğitim öğretim hayatlarında en zorladıkları derslerin başında Matematik dersi gelir. Çünkü matematik dersi ciddi bir ilkokul temeli gerektirmektedir. Eğer ilkokulda matematik dersini iyi ve dersi sevdiren bir öğretmenden almadıysanız matematiğe olan sevginiz gün geçtikçe azalır hatta nefret boyutuna gelir.

Karmaşık  ve zorlu yapısı itibariyle çok fazla sayıda öğrenci ortaokulda matematik dersinden kalmakta ya da çok düşük not ile geçmektedir. Anca bu düşük notlar öğrencilerin liselere giriş sınavı (LGS) notunu da olumsuz yönde etkilemektedir. Bu yüzden ortaokulda en fazla özel ders alınan derslerin başında matematik  gelmektedir. Çünkü öğrencilerin profesyonel bir yardım almadan bu dersten başarılı olmaları oldukça zordur.

Ayrıca LGS’de en düşük çıkan ortalamalar genellikle matematik dersinden çıkmaktadır. Çünkü öğrenciler LGS’de yer alan konuların genel mantığını anlamak ve kavramak yerine ülkemizde oldukça yaygın ve kolay yol olan ezberciliğe kaçmakta böylelikle soruların mantığını kavrayamamaktadır.

Bu yüzden sizlere www.manisaozelders.com ‘un Boğaziçi, ODTÜ, Hacettepe ve diğer üniversitelerinden mezun, alanında uzman ve en az 9 yıllık özel ders tecrübesi bulunan hocalarından matematik özel dersi almanızı tavsiye ediyoruz.

Manisa Özel Ders ekibi olarak her bir öğrenciye uygun olarak bir ders programı hazırlamakta ve hangi ay, hangi hafta ve hangi gün hangi konunun işleneceğini tam olarak belirlemekteyiz. Böylelikle eksik kalan ve işlenemeyen herhangi bir konu olmaz ve süreci iyi bir şekilde yönettiğimiz için hem öğrencilerimizdeki hem de velilerdeki acaba konular yetişecek mi stresi ortadan kalkar.

Bu nedenle öğrencilerin akademik başarısı Manisa Özel Dersin bire bir özel ders programı ile desteklenmelidir. Matematik Özel Ders hizmetimizden faydalanmak isteyen tüm öğrenci ve velilerimizi bekliyoruz.

Ortaokul matematik özel ders, matematik özel ders, 5.sınıf matematik özel ders, 6.sınıf matematik özel ders, 7.sınıf matematik özel ders, 8.sınıf matematik özel ders, lgs matematik özel ders, Manisa matematik özel ders, manisa 5.sınıf matematik özel ders, manisa 6.sınıf matematik özel ders, manisa 7.sınıf matematik özel ders, manisa 8.sınıf matematik özel ders, lgs matematik özel ders manisa,