Ortaokul İngilizce Özel Ders

Eski yıllarda bir yabancı dil bilmek hele ki İngilizce bilmek çok büyük bir ayrıcalıktı. Ancak günümüz öyle bir hal almıştır ki ayrıcalık olarak bahsettiğimiz İngilizce artık zorunlu hale gelmiştir. İş dünyasında, bilimsel araştırmalarda ve bir çok konuda artık İngilizce bilmeyenler hep bir adım geride kalmaktadır. İngilizcenin yanı sıra artık ikinci bir yabancı dil yavaş yavaş zorunluluk halini almaya başlamaktadır.

Bilindiği üzere dil öğrenmek büyük çabalar gerektirmektedir. Hele ki ülkemiz dil öğretimi konusunda oldukça başarısızdır. Çünkü ilkokul sıralarından itibaren bütün öğrenciler her hafta okulda İngilizce görmelerine rağmen maalesef bir çoğu öğrenememektedir. Bu durum kesinlikle ve kesinlikle öğrencilerin suçu değildir. Okuldaki fiziksel ortamın uygun olmaması, sınıfların kalabalık olması ya da alanında yetkin olmayan eğitmenler İngilizceyi öğrenememe sebepleri arasında sayılabilinir.

İngilizce özel ders ile öğretmen ve  öğrenci arasında birebir bilgi alışverişi olmaktadır. İngilizce özel dersin en önemli yanı okullardaki ve dershanelerdeki çok kişilik sınıflar yerine söz konusu derslerin birebir olmasıdır. Okullarda ve dershanelerde ders sırasında öğrenciler ya alt seviyesindeki ya da üst seviyesindeki öğrenciler ile beraber olmak zorunda kalıyor. Ancak birebir İngilizce özel dersinde hoca ile karşılıklı ders yapıldığı için iletişim en üst seviyede olmakta ve dersin anlaşılması oldukça kolaylaşmaktadır.

Ayrıca dershanelerde ve okullarda aklınıza takılan soruları bazen “acaba arkadaşlarım bana güler mi?” ya da “bu soruyu sorarsam hocam bana kızar mı?” gibi sebeplerle soramayabilirsiniz. Soramadığınız için de konuyu ya tam olarak öğrenemezsiniz. Ancak özel derste böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü konu anlatımı sırasında ya da sonrasında yani istediğiniz an hocalarımıza sorularınızı sorabilirsiniz. Aynı zamanda evde çalışırken anlamadığınız sorular olursa whatsapp üzerinden hocalarımıza sorularınızı gönderebilirsiniz. Onlar da sizlere en kısa zamanda dönüş yapacaklardır.

Manisa Özel Dersin hocaları aynı zamanda yurt dışında kalarak İngilizce pratiklerini de oldukça geliştirmişlerdir. Piyasadaki bir çok öğretmenden İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum lafını duyabilirsiniz. Ancak Manisa Özel Dersin yurt dışı deneyimli hocaları ile bire bir pratik ve İngilizce konuşmak artık hayal değil.

Hocalarımız hem okul derslerine takviye yapmaktalar hem de liselere giriş sınavındaki (LGS’de) İngilizce kısmından soru kaçırmamanıza yardımcı olmaktadır.Ayrıca konuşma pratiğinizi de çok kolay bir şekilde geliştirebilirsiniz. Manisa özel ders Ingilizce, Ingilizce kursu, manisa Ingilizce kursu, Ingilizce özel ders, birebir ingilizce dersi, Ingilizce pratik dersi, Ingilizce konuşma dersi, lgs Ingilizce özel ders, lgs ingilizce dersi, 5.sınıf ingilizce özel dersi, 6.sınıf ingilizce özel dersi, 7.sınıf ingilizce özel dersi, 8.sınıf ingilizce özel dersi, manisanın en iyi ingilizce kursu, manisanın en iyi ingilizce özel dersi, manisanın en iyi birebir ingilizce hocası