Muhasebe Özel Ders

 

Manisa Özel Ders kalitesi ile muhasebe bire bir özel ders konusunda hizmetinizdeyiz. Özel ders konusunda en az 9 yıllık deneyimli hocalar ile çalışmaktayız. Hocalarımızın tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu olup alanlarında oldukça uzman kişilerdir.

Sadece Manisa’ya hizmet vermeyen hocalarımız aynı zamanda İzmir’in bütün ilçelerinde de hizmet vermektedirler.

 

Muhasebe Özel Dersleri başta genel muhasebe, finansal muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi ve dönem sonu muhasebe işlemleri derslerini evinizin rahatlığında birebir olarak özel ders alın. 

Muhasebe özel dersi Manisa Özel Ders ayrıcalığı ile her seviyede verilmektedir. İster üniversitedeki derslerinizi anlamaya veya sınavlarını geçmeye yönelik ders alabilirken isterseniz KPSS’ye yönelik de özel muhasebe dersleri alabilirsiniz.

Ayrıca açık öğretim fakültesinde okuyan arkadaşlarımız içinde dönem içi sınavlarına yönelik hızlandırılmış ders programlarımız mevcuttur.

Ayrıca ticaret liselerinde okuyan öğrenciler için muhasebe özel derslerimiz de mevcuttur.

Üniversiteye yönelik ders talebiniz ister Türkçe ister İngilizce olsun fark etmez. Çünkü Boğaziçi mezunu hocalarımız ister İngilizce olarak isterseniz Türkçe olarak ders anlatabilmektedir. Ayrıca bölümünüz İngilizce olsa bile terimler İngilizce ama ders anlatımı Türkçe olacak şekilde de özel ders anlatımı yapılmaktadır. Muhasebe özel ders, özel ders muhasebe, açık öğretim muhasebe özel ders, kpss muhasebe özel ders, kpss muhasebe kursu, cbü muhasebe özel ders, finansal muhasebe özel ders, genel muhasebe özel ders, celal bayar muhasebe özel ders, maliyet muhasebesi özel ders. Ege muhasebe özel ders, Ege Üniversitesi muhasebe özel ders

Muhasebe özel dersini verdiğimiz üniversiteler

Celal Bayar Üniversitesi Özel Ders

CELal bayar

Yaşar

İzmir Ekonomi Üniversitesi Özel Ders

İzmir ekonomi

Ege Üniversitesi Özel Ders

Ege

Dokuz Eylül Üniversitesi Özel Ders

dokuz eylül

Katip Çelebi Üniversitesi Özel Ders

katip çelebi

İzmir Demokrasi Üniversitesi Özel Ders

izmir demokrasi

Açık Öğretim Fakültesi Özel Ders

açık öğretim