Mikro İktisat Özel Ders

Microeconomics Özel Ders

 

Ekonomi öğrencilerinin yanı sıra bir çok mühendislik bölümü ile işletme, maliye gibi iktisadi ve idari bilimler fakültesi öğrencilerinin üniversite hayatları boyunca ilk karşılaştıkları derslerden biridir mikro iktisat dersi. Daha önce buna benzer bir ders herhangi bir lise veya orta öğrenimde verilmediği için her ne kadar başta öğrencileri zorlasa da içerdiği konular itibariyle günlük hayata değinen bir çok konunun bulunması dersi zevkle hale getirebiliyor.

Manisa Özel Ders kalitesi ile ekonomi bire bir özel ders konusunda hizmetinizdeyiz. Özel ders konusunda en az 9 yıllık deneyimli hocalar ile çalışmaktayız.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu hocalarımızdan Manisa ve İzmir’in bütün semtlerinde ister evinizde isterseniz kütüphane ve kafede bire bir ders alabilirsiniz.

Mikro iktisat özel dersi Manisa Özel Ders ayrıcalığı ile her seviyede verilmektedir. İster üniversitedeki derslerinizi anlamaya veya sınavlarını geçmeye yönelik ders alabilirken isterseniz KPSS’ye yönelik de bire bir mikro iktisat dersleri alabilirsiniz.

Ayrıca açık öğretim fakültesinde okuyan arkadaşlarımız içinde dönem içi sınavlarına yönelik hızlandırılmış ders programlarımız mevcuttur.

Üniversiteye yönelik ders talebiniz ister Türkçe ister İngilizce olsun fark etmez. Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocalarımızdan ister İngilizce olarak isterseniz Türkçe olarak ders alabilirsiniz. Ayrıca bölümünüz İngilizce olsa bile terimler İngilizce ama ders anlatımı Türkçe olacak şekilde de özel ders anlatımı yapılmaktadır.

Mikro İktisatta Yer Alan Konular Aşağıda Yer Almaktadır.

 

 1. Mikro İktisat için Matematik,
 2. Fayda Teorisi,
 3. Tüketici Optimizasyonu,
 4. Bireysel Talep Fonksiyonları ve İlişkili Konular,
 5. Piyasa Talep eğrileri,
 6. Taleple İlişkili Esneklikler,
 7. Belirsizlik ve Bilgi, Bilgi Ekonomisi,
 8. Strateji ve Oyun Teorisi
 9. Tekel, Tekel ile İlgili Diğer Konular,
 10. Oligopol, Oyun Teorisinin Oligopolcü Firma Davranışına Uygulanması,
 11. Tekelci Rekabet,
 12. İşgücü Talebi, İşgücü Arzı,
 13. Sermaye Piyasaları,
 14. Değişim Ekonomisinde Genel Denge Analizi,
 15. Üretim ve Değişim Ekonomisinde Genel Denge Analizi mikroiktisat özel ders, mikro iktisat özel ders, celal bayar üniversitesi özel ders, Microeconomics özel ders, Ege Üniversitesi mikro ekonomi özel ders, Ege Üniversitesi mikro iktisat özel ders, yaşar üniversitesi Microeconomics özel ders, Dokuz Eylül mikro iktisat özel ders. Katip Çelebi mikro iktisat özel ders. Mikro iktisat konuları mikro ekonomi özel ders, mikro ekonomi konuları. Mikro iktisat özel ders manisa, mikro iktisat özel ders izmir, mikro ekonomi özel ders manisa, mikro ekonomi özel ders izmir, Microeconomics özel ders manisa, Microeconomics özel ders izmirs

Mikro iktisat özel dersini verdiğimiz üniversiteler

Celal Bayar Üniversitesi Özel Ders

CELal bayar

Yaşar

İzmir Ekonomi Üniversitesi Özel Ders

İzmir ekonomi

Ege Üniversitesi Özel Ders

Ege

Dokuz Eylül Üniversitesi Özel Ders

dokuz eylül

Katip Çelebi Üniversitesi Özel Ders

katip çelebi

İzmir Demokrasi Üniversitesi Özel Ders

izmir demokrasi

Açık Öğretim Fakültesi Özel Ders

açık öğretim