Açık Öğretim Özel Ders

 

Açık Öğretim özel dersimizin iki ayağı bulunmaktadır. İlk olarak Açık Lise olarak bilinen lisenin dışarıdan bitirilmesidir. Manisa’da açık öğretim konusunda en iddialı kadromuz ile siz Manisalıların hizmetinizdeyiz.

Ülkemizde sınav sistemleri sürekli olarak değişmektedir. Sınav sistemlerinin değişmesiyle birlikte, her zaman sınava en hızlı bir biçimde adapte olan kişilerin kazandığını görmekteyiz. www.manisaozelders.com ‘un Boğaziçi, ODTÜ, Hacettepe ve diğer üniversitelerinden mezun, alanında uzman ve en az 9 yıllık özel ders tecrübesi bulunan hocaları üniversiteye giriş sınavlarında yüksek dereceye sahip oldukları için bu tarz sınavlara çok kolay adapte olmakla beraber aile-okul-öğretmen üçgeninde size köprü kurmaktadırlar. Ekibimiz ailelerle de oldukça koordineli bir şekilde çalışmakta ve öğrencilerimize ilişkin güzel bir takip sistemi kurarak velileri de bu konuda bilgilendirmektedir. Böylelikle Açık öğretim veya diğer bir ifadeyle açık lise özel ders alan öğrenciler gayet disiplinli bir çalışma ortamı içerisine girmiş olurlar.

Açık öğretimin ikinci ayağı ise Açık Öğretim Fakültesi olup ön lisans veya lisans düzeyindeki derslerden özel ders sistemimizdir. Açık öğretim Fakültelerinde yer alan işletme, iktisat, muhasebe ve maliye bölümlerine özel olarak hazırlanmış açık öğretim özel ders paketlerimiz mevcuttur. Söz konusu paketler ile vize ve finallerinize en iyi şekilde hazırlanılması sağlanır ve böylelikle yüksek not alabilirsiniz. Açık Öğretim Fakültesine ilişkin bütün dersler sadece Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocalar vasıtasıyla verilmektedir.

Bu yüzden Açık Öğretim derslerinde oldukça yüksek bir başarı ortalamamız mevcuttur. Alanında en uzman kişilerle çalışan Manisa Özel Ders Manisa’da en fazla özel ders veren kurumdur. Açıköğretim iktisat özel ders, açıköğretim işletme özel ders, açıköğretim kursu, manisa açıköğretim özel ders, manisanın en iyi açıköğretim kursu, açıköğretim maliye özel ders, açıköğretim muhasebe özel ders, açıköğretim matematik özel ders, açıköğretim fizik özel ders, açıköğretim türkçe özel ders, açıköğretim tarih özel ders, açıköğretim coğrafya özel ders.